Doświadczony producent saun mokrych, parowych, fińskich i infrared oferuje polskiej produkcji sauny mieszkańcom miasta Wrocław i województwa dolnośląskiego. Nasza Pracownia znajduje się w Tarnowie Opolskim, a my działamy na rynku już od kilku lat i w tym czasie udało nam się zdobyć Klientów z całej Polski. Nasze sauny najczęściej montujemy w takich miastach jak Wrocław, Opole, Poznań i Katowice, lecz jesteśmy również otwarci na współpracę z mieszkańcami pozostałych regionów kraju. Na wszystkie wykonane przez sauny udzielamy gwarancji i świadczymy również usługi pogwarancyjne dla mieszkańców miasta Wrocław oraz innych polskich miejscowości.

Dedykowane sauny na wymiar z naturalnego drewna

Każda sauna tworzona jest specjalnie na zamówienie Klienta, po sporządzeniu inwentaryzacji pomieszczenia, w którym będzie się znajdować. Jesteśmy specjalistami, dla których niestraszne są skosy lub małe wnętrza – postawimy sauny wszędzie tam, gdzie inne firmy uznały to za niemożliwe. Funkcjonalność, doskonała jakość wykonania i dopracowany wygląd to cechy, które wyróżniają nasze sauny. Wrocław i okoliczne miasta zapraszamy również do skorzystania z oferty saun kombi będących połączeniem sauny infrared z sauną fińską. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy z chęcią korzystają z obu typów saun, lub mieszkają z osobami preferującymi odmienny typ sauny. W saunie kombi montuje się zarówno piec parowy, jak i promienniki IR, dlatego w zależności od potrzeby użytkownik może skorzystać z gorącej sauny fińskiej, w której temperatura sięga nawet 100°C, lub relaksować się w saunie na podczerwień, gdzie maksymalnie panuje 50°C.

Dostawa i montaż sauny we Wrocławiu i okolicach

Zapewniamy produkcję dopasowanej sauny, którą dowieziemy pod wskazany adres w mieście Wrocław i zmontujemy na miejscu, po raz ostatni kontrolując jej pracę. W razie jakichkolwiek niedogodności poprawimy działanie sauny w ramach gwarancji. Zachęcamy do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące budowy, działania, ceny oraz właściwości leczniczych saun – jesteśmy dostępni przez całą dobę i chętnie doradzimy wybór najlepszego produktu.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub przez formularz kontaktowy na stronie!

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją zrealizowanych przez nas projektów – GALERIA.