Mar-La, producent saun z Tarnowa Opolskiego, kieruje swoją ofertę do osób, których miejscem zamieszkania jest Wielkopolska. Jesteśmy na rynku już od kilku lat i w tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie Klientów z wielu części Polski. Tworząc naszą firmę, marzyliśmy o tym, by nasze sauny na wymiar mogły służyć Klientom w całym kraju i nasze marzenie się spełnia, gdyż sauny Mar-La używane są już na takich terenach jak województwo opolskie, Dolny i Górny Śląsk, czy Wielkopolska. Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć sauny spełniające oczekiwania naszych Klientów. Nie istnieją dla nas żadne ograniczenia, dlatego montujemy sauny wszędzie tam, gdzie nasza konkurencja uznała to za niemożliwe. Skosy czy małe pomieszczenia nie są dla nas przeszkodą, gdyż dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy tak zaplanować projekt, by gotowa sauna doskonale wpasowała się we wnętrze, stała się jego ozdobą i spełniała wszystkie swoje funkcje. W naszej ofercie znajdują się sauny fińskie, parowe, mokre oraz niezwykle popularne w ostatnim czasie sauny infrared. Wielkopolska może wybierać z naszej oferty saun, a do współpracy zapraszamy zarówno mieszkańców dużych miast, jak i Klientów z mniejszych miejscowości.

Sauny infrared

Wykończenie saunySzczególną popularnością wśród naszych Klientów cieszą się sauny infrared, które produkujemy w Tarnowie Opolskim, a dostarczamy do dowolnego miejsca w kraju, dlatego może z nich korzystać Wielopolska, Dolny Śląsk i inne regiony Polski. Sauna infrared, czyli sauna na podczerwień to zupełnie nowa generacja saun. Jeśli miejscem Twojej pracy jest Wielkopolska, wybierz saunę, dzięki której zrelaksujesz się po całym dniu w biurze oraz rozgrzejesz swoje mięśnie po pracy związanej z wysiłkiem fizycznym. Oferujemy sauny na podczerwień ze skosem oraz z przeszkleniem, by odpowiednio zagospodarować przestrzeń naszych Klientów. Sauna z przeszkleniem stanie się modną ozdobą Twojego domu i atrakcją, której pozazdroszczą Ci znajomi. Z kolei dzięki oferowanym przez nas saunom ze skosem jesteśmy w stanie umieścić saunę w dowolnym miejscu Twojego domu, abyś mógł relaksować się po pracy, oczyszczać swój organizm z toksyn i poprawiać samopoczucie. Sauna na podczerwień zaprojektowana została tak, by nie ogrzewać powietrza, lecz jedynie ciało, dlatego też maksymalna temperatura w pomieszczeniu wynosi 50°C. Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Wielkopolska i zawsze marzyłeś o saunie, lecz źle znosiłeś warunki panujące w saunie fińskiej (ok. 100°C), mokrej (wilgotność sięgająca 25-45%) lub parowej (wilgotność nawet 100%), wybierz saunę infrared, w której panuje dość niska temperatura, a powietrze nie jest wilgotne./p>

Sauny na wymiar

Jako doświadczony producent saun oferujemy również sauny mokre, suche i parowe. Wielkopolska i okoliczne województwa mogą również zamówić sauny na wymiar w wersji kombi. Jest to połączenie sauny fińskiej z sauną infrared – tego rodzaju kombinacja doskonale sprawdza się wtedy, gdy w rodzinie znajdują się zwolennicy różnych typów saun. Sauna fińska, zwana także suchą, charakteryzuje się tym, że panuje w niej wyjątkowo wysoka temperatura – od 80°C do 100°C. W związku z tym kąpiel w saunie należy przerywać co ok. 8-12 minut, by wziąć prysznic i odpocząć. Tego rodzaju temperatury nie są tolerowane przez każdy organizm, dlatego sauny na wymiar w wersji kombi umożliwiają również zażycie kąpieli w saunie na podczerwień, gdzie temperatura osiąga maksymalnie 50°C. Oba rodzaje saun przynoszą wiele korzyści zdrowotnych, o których może się przekonać cala Wielkopolska.

Szukasz sauny dla siebie? Skontaktuj się z nami:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub przez formularz kontaktowy na stronie!

Sprawdź nasze realizacje już teraz – GALERIA.