sauna infrared producentWiększość klientów zamawia sauny fińskie domowe dobierając odpowiedni gatunek drewna i oświetlenia. Pozwala to stworzyć saunę, której wgląd, jakość i funkcja będą odzwierciedlały charakter i potrzeby klienta. Wykonujemy sauny ze skosem oraz na wymiar pokonując ograniczenia spowodowane brakiem .

Jesteśmy dostępni bez przerwy, przez 24 godziny na dobę. Z chęcią dokonamy oględzin proponowanego przez Was pomieszczenia i fachowo doradzimy w wyborze najlepszego dla Was produktu. Chcemy by nasze sauny ze skosem oraz te, stricte dopasowane pod konkretne pomieszczenie użytkowe zapewniały jak najwięcej satysfakcji z ich użytkowania.

Producent saun na wymiar „Mar-La” w swojej ofercie posiada następujące produkty:

  • Sauna fińska – pochodzi z Finlandii i oznacza pewnego rodzaju kąpiel w drewnianych domkach.
  • Drewno użyte do wyposażenia sauny rozgrzane do wysokich temperatur nie oparzy nikogo.
  • Sauna na wymiar mokra – w niej temperatura zaczyna się od 50°C i stopniowo wzrasta do maksymalnie 90°C. Polewane wodą gorące kamienie wytwarzają parę, dzięki której wzrasta wilgotność powietrza (25-45%).
  • Sauna na wymiar parowa (tzw. łaźnia rzymska) – temperatura w tego rodzaju pomieszczeniu wynosi ok 40 – 50°C przy bardzo wysokiej wilgotności sięgającej nawet 100%. Niektóre piece w tego rodzaju saunie posiadają odpowiednie pojemniki na zioła i olejki eteryczne.
  • Kabina ciepła (infrared) – idealna sauna dla osób, które z powodu wysokiej temperatury nie mogą wytrzymać w saunie tradycyjnej, to sauna na podczerwień. – To szczególny rodzaj sauny, w której tradycyjny piec zastępuje ceramiczny promiennik podczerwieni. W tej saunie temperatura wynosi maksymalnie 50 C.

Nasze przykładowe realizacje: