Sauny na podczerwień, znane również jako sauny infrared, są bezpieczną i stosunkowo łagodną alternatywą dla saun fińskich, mokrych i parowych. Nasze sauny produkujemy w Tarnowie Opolskim (województwo opolskie), dlatego otrzymujesz w 100% polski produkt. Sauny na podczerwień proponujemy wszystkim tym, którzy źle znoszą wizyty w saunach o wysokiej wilgotności (mokre, parowe) i temperaturze (fińskie). Nasze sauny dostarczamy do Klientów zamieszkujących województwo opolskie oraz inne województwa.

sauna na podczerwieńInfrared to z angielskiego podczerwień i to właśnie promieniowanie podczerwone wykorzystywane jest w saunach tego typu. W saunach na podczerwień nie znajdziemy pieców, tak jak w saunach fińskich, lecz promienniki ciepła, które emitują promienie IR. Promieniowanie podczerwone charakteryzuje się tym, że nie ogrzewa całego pomieszczenia, w którym się znajdujemy, a jedynie nasze ciało. Dzięki temu sauna infrared ogrzewa nasze mięśnie, narządy wewnętrzne oraz tkankę tłuszczową. W saunach na podczerwień maksymalna temperatura wynosi 50°C, dlatego też są to sauny często wybierane przez osoby, które nie są w stanie znieść kąpieli w saunie fińskiej, gdzie panuje nawet 100°C lub w saunach mokrych i parowych, gdzie wilgotność powietrza przekracza 25% (mokre) i sięga nawet 100% (parowe). Sauny na podczerwień coraz chętniej wybierają nasi Klienci zamieszkujący województwo opolskie i inne części kraju.

Sauny na podczerwień to sauny nowej generacji, które działają korzystnie na ludzkie zdrowie. Nasze opolskie sauny wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiają metabolizm, pomagają organizmowi pozbyć się toksyn oraz cellulitu, działają przeciwbólowo, antystresowo i przeciwdepresyjnie. Co więcej, regularne korzystanie z sauny infrared korzystnie wpływa na naszą odporność i przyspiesza leczenie chorób górnych dróg oddechowych. Sauny na podczerwień pomagają również w leczeniu niektórych dolegliwości, takich jak trądzik, bóle pleców, stawów czy bóle menstruacyjne. Jeśli cierpisz na przewlekłe choroby, przed zakupem sauny zalecamy konsultację z lekarzem, który stwierdzi, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do korzystania z sauny.

Na wszystkie oferowane przez nas sauny na podczerwień udzielamy gwarancji, prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Nasze opolskie sauny są nowe, produkowane w Polsce z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. Oferujemy również sauny ze skosem oraz sauny z przeszkleniem, aby umożliwić naszym Klientom zakup nowoczesnych produktów, które zostaną dopasowane do ich wnętrz.

Sauny infrared – pytania i wycenę kieruj na:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie!

Sauna na wymiar w Twoim domu? Sprawdź nasze realizacje już teraz – GALERIA.