Producent saun Mar-La, z siedzibą w Tarnowie Opolskim, oferuje doskonałej jakości sauny Klientom z miasta Katowice i okolic. Jeśli od dawna zastanawiasz się nad sauną, skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły inwestycji. Sauny słyną ze swoich właściwości zdrowotnych, a dzięki temu, że produkujemy je w Polsce, zapewniamy dowóz i montaż pod dowolnym adresem w mieście Katowice. Obsługujemy również pozostałe miasta województwa śląskiego, takie jak m.in. Chorzów, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza i Ruda Śląska. Oferujemy sauny suche (fińskie), na podczerwień (infrared), mokre oraz parowe. Istnieje możliwość produkcji sauny z nowoczesnym i modnym przeszkleniem oraz sauny ze skosem do nawet najbardziej wymagających wnętrz.

Sauny infrared

Coraz bardziej popularne wśród naszych Klientów są sauny infrared, czyli sauny na podczerwień. Katowice oraz okoliczne miasta mogą bez przeszkód wybierać z naszej oferty, w której ostatnimi czasy prym wiodą właśnie sauny infrared. Jeśli więc Katowice są Twoim miejscem zamieszkania, zamów nowoczesną saunę na wymiar, która przyniesie wiele korzyści Twojemu zdrowiu. Sauny infrared słyną z tego, że zamontowane w nich promienniki ciepła ogrzewają jedynie ciało, a nie całe pomieszczenie. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które źle znoszą wizyty w saunach parowych i mokrych, gdzie wilgotność powietrza wynosi od 25% do nawet 100%. Sauny infrared przypadną do gustu również tym, którzy nie czują się komfortowo w gorących saunach fińskich, gdzie panuje temperatura ok. 80-100°C. Sauny infrared nagrzewają się do maksymalnie 50°C, dlatego zdobywają coraz więcej fanów zarówno w mieście Katowice, jak i w innych częściach Polski. Promieniowanie podczerwone ogrzewa tkankę tłuszczową, sprawiając, że w czasie jednej wizyty w saunie możemy spalić nawet 900 kalorii. Sauny na podczerwień polecamy szczególnie osobom zmagającym się z kontuzjami, cierpiącym na bóle pleców, choroby stawów i depresję.

Sauny na wymiar

Polecamy również pozostałe sauny na wymiar, które wyprodukujemy w Tarnowie Opolskim i dostarczymy do miasta Katowice. W naszej ofercie, oprócz saun infrared, znajdują się wspomniane już sauny fińskie (suche), parowe oraz mokre. Każdy typ sauny wyróżnia się czymś szczególnym i każdy z nich ma swoich zwolenników oraz przeciwników – jest to kwestia jak najbardziej indywidualna. Jeśli w Twojej rodzinie znajdują się zarówno zwolennicy sauny fińskiej, jak i infrared, polecamy coś, co zadowoli obie strony – sauny kombi. Sauny na wymiar w wersji kombi to połączenie sauny na podczerwień z sauną suchą. Dzięki temu, że zamontowano w niej zarówno promienniki ciepła, jak i piec parowy, osoby z miasta Katowice mogą korzystać z dobroczynnych właściwości obu typów saun w zależności od samopoczucia i aktualnych potrzeb. W saunie fińskiej naprzemiennie stosuje się ciepłolecznictwo i zimnolecznictwo, czyli wizyty w gorącej saunie przeplatane są z chłodnymi prysznicami oraz odpoczynkiem.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą saun Mar-La. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów.