Producent saun Mar-La, z siedzibą w Tarnowie Opolskim, oferuje doskonałej jakości sauny Klientom z miasta Katowice i okolic. Jeśli od dawna zastanawiasz się nad sauną, skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły inwestycji. Sauny słyną ze swoich właściwości zdrowotnych, a dzięki temu, że produkujemy je w Polsce, zapewniamy dowóz i montaż pod dowolnym adresem w mieście Katowice. Obsługujemy również pozostałe miasta województwa śląskiego, takie jak m.in. Chorzów, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza i Ruda Śląska. Oferujemy sauny suche (fińskie), na podczerwień (infrared), mokre oraz parowe. Istnieje możliwość produkcji sauny z nowoczesnym i modnym przeszkleniem oraz sauny ze skosem do nawet najbardziej wymagających wnętrz.

Sauny infrared

Promiennik w saunieCoraz bardziej popularne wśród naszych Klientów są sauny infrared, czyli sauny na podczerwień. Katowice oraz okoliczne miasta mogą bez przeszkód wybierać z naszej oferty, w której ostatnimi czasy prym wiodą właśnie sauny infrared. Jeśli więc Katowice są Twoim miejscem zamieszkania, zamów nowoczesną saunę na wymiar, która przyniesie wiele korzyści Twojemu zdrowiu. Sauny infrared słyną z tego, że zamontowane w nich promienniki ciepła ogrzewają jedynie ciało, a nie całe pomieszczenie. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które źle znoszą wizyty w saunach parowych i mokrych, gdzie wilgotność powietrza wynosi od 25% do nawet 100%. Sauny infrared przypadną do gustu również tym, którzy nie czują się komfortowo w gorących saunach fińskich, gdzie panuje temperatura ok. 80-100°C. Sauny infrared nagrzewają się do maksymalnie 50°C, dlatego zdobywają coraz więcej fanów zarówno w mieście Katowice, jak i w innych częściach Polski. Promieniowanie podczerwone ogrzewa tkankę tłuszczową, sprawiając, że w czasie jednej wizyty w saunie możemy spalić nawet 900 kalorii! Sauny na podczerwień polecamy szczególnie osobom zmagającym się z kontuzjami, cierpiącym na bóle pleców, choroby stawów i depresję.

Sauny na wymiar

Polecamy również pozostałe sauny na wymiar, które wyprodukujemy w Tarnowie Opolskim i dostarczymy do miasta Katowice. W naszej ofercie, oprócz saun infrared, znajdują się wspomniane już sauny fińskie (suche), parowe oraz mokre. Każdy typ sauny wyróżnia się czymś szczególnym i każdy z nich ma swoich zwolenników oraz przeciwników – jest to kwestia jak najbardziej indywidualna. Jeśli w Twojej rodzinie znajdują się zarówno zwolennicy sauny fińskiej, jak i infrared, polecamy coś, co zadowoli obie strony – sauny kombi. Sauny na wymiar w wersji kombi to połączenie sauny na podczerwień z sauną suchą. Dzięki temu, że zamontowano w niej zarówno promienniki ciepła, jak i piec parowy, osoby z miasta Katowice mogą korzystać z dobroczynnych właściwości obu typów saun w zależności od samopoczucia i aktualnych potrzeb. W saunie fińskiej naprzemiennie stosuje się ciepłolecznictwo i zimnolecznictwo, czyli wizyty w gorącej saunie przeplatane są z chłodnymi prysznicami oraz odpoczynkiem.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą saun Mar-La. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów.

Pytania o nasze produkty i wycenę prosimy składać przez:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub przez formularz kontaktowy na stronie!

Sauna na wymiar w Twoim domu? Sprawdź nasze realizacje już teraz – GALERIA.