Sauny ze skosem

W pomieszczeniach ze skosami nie ma czasami możliwości wstawienia sauny standardowej. Nasze rozwiązania umożliwiają pokonanie tych barier!

Sauna ze skosem to wyzwanie, które jest trudnym tematem ale to nie znaczy, że nie można tego wykonać. Skos może nam się pojawić w tylnej części sauny, nad wejściem i z boku. Wszystko zależy od rozwiązania jakie zastosujemy wewnątrz sauny. Sauny domowe najczęściej usytuowane są właśnie w takich pomieszczeniach gdzie przestrzeń pod skosami jest wykorzystana optymalnie. Nie bójmy się tych pomysłów. Niosą one czasami bardzo ciekawe rozwiązania, a projekt sauny nadaje jej indywidualny charakter.

Sauna z ukośnym sufitem na poddaszu – idealne miejsce do relaksu

sauna ze skosemDziałamy na rynku już od wielu lat i w tym czasie wykonaliśmy wiele saun na zamówienie naszych Klientów. Sauny ze skosem są przez nas bardzo często projektowane, gdyż poddasze to doskonałe miejsce na zaszycie się przed światem i zrelaksowanie w prywatnej saunie. Front sauny ze skosem stanowi bardzo często przeszklenie wykonane z doskonałej jakości szkła hartowanego, które cechuje się odpornością na wysokie temperatury.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu skośnych saun

Mniej doświadczeni producenci często nie mają w swoich ofertach produkcji saun ze skosem. Takie rozwiązanie wymaga bogatego doświadczenia i profesjonalnego podejścia do przestrzeni. Nasi pracownicy doskonale radzą sobie z przeprowadzaniem dokładnej inwentaryzacji i tworzeniem ergonomicznych projektów. Optymalne zagospodarowanie przestrzeni jest naszą specjalnością. Niestraszne są nam nowe wyzwania, dlatego montujemy sauny ze skosem wszędzie tam, gdzie nasza konkurencja uznała to za niemożliwe.

Różne rodzaje saun ze skosem – fińskie | infrared | parowe

Produkujemy i dostarczamy w dowolne miejsce w Polsce sauny suche (fińskie), infrared (na podczerwień), parowe oraz mokre. Pracownia Mar-La znajduje się w województwie opolskim, lecz jesteśmy również otwarci na współpracę z mieszkańcami pozostałych województw. Naszą misją jest zadowolenia Klienta, dlatego do tej pory nie zdarzyło nam się jeszcze odmówić przyjęcia zlecenia. W swojej pracy dążymy do perfekcji, dlatego każde nowe zlecenie jest dla nas wzbogacającym doświadczeniem. Nasze umiejętności prezentujemy szczególnie wtedy, gdy tworzymy dla Klientów wymagające precyzji sauny ze skosem.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub przez formularz kontaktowy na stronie!

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją zrealizowanych przez nas projektów – GALERIA.