Producent saun Mar-La, z siedzibą w Tarnowie Opolskim, oferuje swoje produkty osobom zamieszkującym Dolny Śląsk. Jeśli od zawsze marzyłeś o własnej saunie, pomożemy Ci zrealizować marzenie, gdyż produkujemy sauny na wymiar i dostarczamy je na Dolny Śląsk. Niezależnie od tego, czy mieszkasz we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy, Jeleniej Górze, czy mniejszej miejscowości, gotowe sauny na wymiar zostaną dostarczone na Dolny Śląsk pod wskazany adres.

Sauna na podczerwień

Sauna na wymiarZnana ze swoich właściwości zdrowotnych sauna na podczerwień przeznaczona jest dla osób, na które wizyta w tradycyjnej saunie ma niekorzystny wpływ. Województwo dolnośląskie słynie z miast uzdrowiskowych, takich jak Lądek-Zdrój, Kudowa-Zdrój, czy Duszniki-Zdrój, jednak nasza sauna na podczerwień jest równie korzystna dla zdrowia i z pewnością podbije województwo dolnośląskie. Dzięki bezpośredniemu działaniu promieni podczerwonych na nasz organizm, ciepło wykształcone wskutek korzystania z sauny ogrzewa nasze mięśnie, narządy wewnętrzne i tkankę tłuszczową, dzięki czemu podczas 30-minutowej wizyty możemy spalić aż 900 kalorii! Częste korzystanie z sauny na podczerwień poprawia metabolizm, pomaga w leczeniu kontuzji, chorób stawów, bólów pleców, rwy kulszowej, depresji, hemoroidów i wielu innych schorzeń. Należy jednak pamiętać, żeby przed zakupem sauny skonsultować się z lekarzem, który stwierdzi, czy działanie podczerwieni będzie miało na nas korzystny wpływ. Sauna na podczerwień nie jest zalecana m.in. przy chorobach nadnerczy, stwardnieniu rozsianym, czy hemofilii. Sauny dostarczamy Klientom zamieszkującym województwo dolnośląskie pod wskazany adres.

Sauny infrared

Obco brzmiące słowo infrared to z angielskiego po prostu podczerwień i właśnie to promieniowanie wykorzystywane jest w saunach typu infrared. Sauny infrared, które produkujemy dla Klientów zamieszkujących Dolny Śląsk, są zamiennie nazywane saunami na podczerwień, a panująca w nich maksymalna temperatura wynosi jedynie 50°C. Jest to więc rozwiązanie dla osób, które preferują łagodne ogrzewanie ciała, lub ze względów zdrowotnych nie mogą korzystać z intensywnie grzejącej sauny fińskiej. Sauny infrared charakteryzują się tym, że nie panuje w nich duża wilgotność powietrza, gdyż podczerwień ogrzewa jedynie nasze ciało, a nie całe pomieszczenie. Osoby zamieszkujące Dolny Śląsk, które źle znoszą przebywanie w pomieszczeniach cechujących się wysoką wilgotnością powietrza, powinny więc zdecydowanie wybrać saunę na podczerwień.

Sauny na wymiar

Producent saun Mar-La oferuje Klientom zamieszkującym Dolny Śląsk również innego rodzaju sauny: fińskie, parowe i mokre. Oferowane przez nas sauny na wymiar są produkowane w Tarnowie Opolskim, lecz dostarczamy je do Klientów z całej Polski, również tych zamieszkujących Dolny Śląsk.

Najpopularniejsze sauny fińskie (suche) wyglądem przypominają drewniane domki, w których temperatura sięga 80-100°C. Sauna fińska oczyszcza organizm z toksyn i poprawia samopoczucie. Korzystając z niej, należy pamiętać, aby wizyty w gorącym pomieszczeniu mieszać z chłodnym prysznicem. Tego rodzaju sauna nie jest jednak przeznaczona dla kobiet ciężarnych oraz osób z niskim ciśnieniem.

Z kolei w saunie mokrej utrzymuje się temperaturę 50-90°C przy równoczesnej wilgotności wynoszącej ok. 25-40%. Ten typ sauny przyniesie szczególne korzyści osobom mającym problemy z cerą. W saunie mokrej wilgotność wytwarza się poprzez polewanie wodą gorących kamieni. Polecamy również sauny parowe na wymiar, w których temperatura wynosi 40-50°C przy nawet 100% wilgotności.

Szukasz sauny dla siebie? Skontaktuj się z nami:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub przez formularz kontaktowy na stronie!

Sprawdź nasze realizacje już teraz – GALERIA.