Producent saun Mar-La oferuje Klientom zamieszkującym Śląsk nowoczesne sauny na wymiar produkowane w Tarnowie Opolskim. Kupując nasze sauny, wybierasz produkt w 100% polski, wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, z materiałów najwyższej jakości. W naszej pracy najważniejsza jest precyzja, dlatego każda sauna przygotowywana jest tak, by mogła posłużyć Klientowi na lata i spełniała swoją funkcję. Nie satysfakcjonuje nas masowa produkcja, dlatego każda sauna, która wychodzi z naszej Pracowni, jest wykonana ze szczególną dbałością i profesjonalnie przetestowana – na wszystkie nasze produkty udzielamy również gwarancji oraz świadczymy usługi pogwarancyjne. Jako doświadczony producent saun nieustannie szukamy nowych wyzwań i przyjmujemy zlecenia, których nie podjęła się nasza konkurencja. Niestraszne są nam skosy ani małe przestrzenie – jesteśmy w stanie stworzyć Twoją wymarzoną saunę w zaplanowanym przez Ciebie miejscu i dostarczyć ją pod wskazany adres na Śląsk.

Sauny infrared

Sauna na wymiarO dobroczynnych właściwościach sauny infrared można mówić wiele, a osoby zamieszkujące Śląsk mogą się przekonać, jak korzystny wpływ na nasze zdrowie mają nowej generacji sauny na podczerwień. W przeciwieństwie do saun fińskich, czyli suchych, sauny infrared nagrzewają się nie do 100°C, a jedynie do ok. 50°C, dzięki czemu odczuwamy większy komfort i nie musimy korzystać z prysznica ani robić przerw na odpoczynek. Jak działa sauna na podczerwień? Jeśli zamieszkujesz Śląsk, możesz poczuć na własnej skórze, jak zamontowane w saunie promienniki ciepła emitują promieniowanie podczerwone, które charakteryzuje się tym, że nie nagrzewa powietrza, lecz wnika w nasze ciało. Dzięki temu, korzystając z sauny infrared, możemy rozgrzać nasze mięśnie i ogrzać narządy, a także… schudnąć. Osoby zamieszkujące Śląsk dzięki naszym saunom na podczerwień mogą zredukować tkankę tłuszczową, regularnie korzystając z sauny. Montując w saunie promienniki wydzielające promieniowanie IR-A, osiągamy efekt joggingu, dzięki temu, że promienie docierają pod naszą skórę.

Sauny na wymiar

Sauna na podczerwień nie jest jedynym typem saun oferowanych przez naszą firmę. Specjalnie dla osób zamieszkujących Śląsk przygotowaliśmy ofertę, w której znajdują się najlepszej jakości sauny na wymiar produkowane w całości w Polsce.

Oferujemy sauny parowe, nazywane również łaźniami rzymskimi, w których panuje temperatura ok. 40-50°C. Temperatura jest więc porównywalna z tą panującą w saunach infrared, lecz w saunach parowych panuje wysoka wilgotność powietrza sięgająca nawet 100%, przez co nie wszyscy czują się w nich komfortowo. Sauna parowa polecana jest dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, zrelaksować się i uodpornić swój organizm infekcje. Nie powinny z niej korzystać osoby z trądzikiem, wrzodami i niewydolnością oddechową.

W naszej ofercie znajdują się również sauny fińskie, zwane suchymi, w których temperatura osiąga nawet 100°C, przez co wymagane są częste przerwy na chłodny prysznic i odpoczynek. Sauna sucha obniża ciśnienie krwi, oczyszcza z toksyn, zwiększa czynność serca, uodparnia na infekcje oraz głęboko relaksuje. Sauny fińskie są szczególnie popularne w Finlandii, kraju swego pochodzenia, gdzie do tej pory zbudowano ich ponad 2 miliony. Oferujemy również sauny kombi, czyli połączenie sauny fińskiej z sauną infrared.

Ostatnim typem wytwarzanych przez nas saun jest sauna mokra, gdzie temperatura osiąga do 90°C przy wilgotności powietrza 25-45%. W saunie mokrej znajdują się charakterystyczne gorące kamienie, z których ulatnia się para wodna po kontakcie z wodą.

Szukasz sauny dla siebie? Skontaktuj się z nami:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub przez formularz kontaktowy na stronie!

Sprawdź nasze realizacje już teraz – GALERIA.