Sauny z przeszkleniem

Nowy format saunowania.

Dla zmniejszenia ciężkości kubatury sauny i zwiększenia wrażenia przestrzeni polecamy sauny, w których front wykonany jest w całości ze szkła. konfiguracja szkła jest dowolna, ograniczają nas tylko możliwości techniczne montażu.

Sauny z przeszkleniem są nowoczesne i w ostatnich latach niezwykle modne – jest to model coraz chętniej wybierany przez naszych Klientów. Szklana ściana wykonana jest z doskonałej jakości szkła hartowanego, odpornego na działanie wysokich temperatur. Sauny z przeszkleniem to rozwiązanie dla osób odważnych i szukających wyjątkowych rozwiązań dla swoich wnętrz. Jeśli od zawsze marzyłeś o saunie, a nie do końca pasuje ona do wystroju Twojego pomieszczenia, zdecyduj się na wybór sauny z przeszkleniem, która stanie się ozdobą i atrakcją Twojego domu.

Przeszklone sauny są wyjątkowo dobrym rozwiązaniem dla osób, którym nie odpowiada uczucie zamknięcia podczas korzystania z kąpieli w saunie. Relaksując się w saunie z przeszkleniem, możesz równocześnie kontrolować to, co się dzieje poza pomieszczeniem. Sauny z przeszkleniem znacznie wyróżniają się na tle tradycyjnych saun, dzięki czemu Twoje wnętrze zyska na nowoczesności i stanie się obiektem pożądania Twoich gości. Jeśli marzysz o odrobinie luksusu, sauna jest tym, co korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie i zdrowie.

Sauny z przeszkleniem montujemy zarówno w wersji suchej (fińskiej), jak i infrared (na podczerwień). Możliwy jest również montaż sauny z przeszkleniem kombi, czyli łączącej saunę fińską z infrared. Obie sauny mają swoich zwolenników i przeciwników, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami przed zakupem, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na temat budowy, wymiarów, cen i dostawy saun a także poinformujemy Cię o ich zdrowotnych właściwościach.