Sauny infrared

Każdy z nas potrzebuje promieni słonecznych. Witamina D w organizmie jest niezbędna do prawidłowego jego funkcjonowania, a jej brak przekłada się bezpośrednio na nasze samopoczucie. Kiedy na dworze szaro i ponuro, czujemy się źle, jesteśmy bez chęci do życia.

Sauna infrared wykonana w drewnie cedrowym podświetlana ledami i sterowana pilotem.

Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć dostęp do promieni słonecznych każdego dnia jest sauna infrared. Kabina cieplna tego typu jest także polecana dla wszystkich, którzy z jakiś powodów nie mogą korzystać z jej tradycyjnych (suchych lub parowych) odpowiedników. Działanie jej jest lecznicze i ma szerokie zastosowanie przy różnego rodzaju rehabilitacjach. Wewnątrz urządzenia ciało ludzkie poddawane jest promieniowaniu elektromagnetycznego, temu samemu, które od wielu już lat wykorzystywane jest z powodzeniem w fizykoterapii. Sauny infrared przyśpieszają proces leczenia takich chorób jak: zapalenie stawów, żylaki, cukrzyca, uszkodzenie tkanek mięśniowych, etc.

Sauna na podczerwień – podświetlenie LED sterowane pilotem

Naszym flagowym produktem jest sauna infrared wykonana w drewnie cedrowym, podświetlana ledami i sterowana pilotem. W jej wnętrzu tradycyjny piec zastąpiony jest promiennikiem podczerwieni. Maksymalna temperatura wewnątrz pomieszczenia wynosi około 50 stopni Celsjusza.

Pytania o nasze produkty i wycenę prosimy składać przez:
biuro@saunymarla.pl
tel. 601 394 272
lub przez formularz kontaktowy na stronie!

Sauny Infrared Wielkopolska

Sauny Infrared Śląsk

Sauny Infrared Dolny Śląsk

Sauny Infrared Katowice

Sauna na wymiar w Twoim domu? Sprawdź nasze realizacje już teraz – GALERIA.